اخبار

نحوه غیر فغال کردن آنتی ویروس ها هنگام نصب نرم افزار


kaspersky internet security 2012
جهت  غیر فعال کردن این برنامه باید روی آیکون قرمز رنگ مربوط به kaspersky  در کنار ساعت کلیک راست کرده و عبارت  pause protection  را انتخاب کنید.در صفحه باز شده بر روی عبارت pause کلیک کنید تا آنتی ویروس غیر فعال شود. هم چنین اگر می خواهید بطور کامل برنامه را ببندید می بایست با کلیک راست بر روی آیکون آن گزینه exit را انتخاب کنید. برای فعال سازی مجدد نیز بر روی آیکون برنامه کلیک راست کرده و گزینه resume protection را انتخاب کنید.

Eset smart security 4
جهت غیر فعال کردن این برنامه در پایین و گوشه سمت چپ صفحه اصلی برنامه بر روی عبارت change در کنار گزینه Display:standard mode  کلیک کرده و بازدن تیک موجود در کادر باز شده  دکمه yes  را انتخاب کنید. پس ازآن بر روی آیکون آبی رنگ برنامه در کنار ساعت ویندوز کلیک راست کرده و عبارت Disable real - time file system protection  را برگزینید و در کادر باز شده بر روی yes  کلیک کنید. همچنین با نگه داشتن دکمه shift  و کلیک راست بر روی آیکون برنامه و انتخاب  close program  رابط کاربری برنامه بسته می شود. جهت فعال سازی مجدد آن این بار بر روی آیکون قرمز رنگ Eset کنار ساعت کلیک راست کرده و عبارت  Enable real - time file system peotection  را انتخاب کنید.

norton internet security 2011
جهت غیر فعال کردن این آنتی ویروس بر روی آیکون آن در کنار ساعت ویندوز کلیک راست کرده وعبارت Disable antivirus auto - protect  را انتخاب کنید. با انتخاب مدت زمان لازم جهت یر فعال سازی بر روی  ok  کلیک کنید. فعال سازی مجدد این برنامه نیز با کلیک راست بر روی آیکون آن و انتخاب عبارت Enable antivirus auto - protect  انجام خواهد شد.

BitDefender internet security 2011
پس از باز نمودن محیط اصلی برنامه و از قسمت سمت چپ، گزینه antivirus  را انتخاب کرده و تیک عبارت  Real - time peotection is enable  را بردارید. حال در کادر باز شده مدت زمانی که می خواهید برنامه غیر فعال باشد را انتخاب نموده تا آنتی ویروس غیر فعال شود. جهت فعال سازی مجدد نیز تیک همین گزینه را فعال نمایید.

Avira antivir personal 10
جهت غیر فعال کردن با کلیک راست بر روی آیکون چتر قرمز رنگ برنامه در کنار ساعت ویندوز  antivir guard enable را انتخاب کرده تا تیک آن برداشته شود.در این حالت آیکون برنامه به صورت یک چتر بسته در می آید. جهت فعال سازی مجدد نیز بر روی آیکون کنار ساعت کلیک راست کنید و دوباره عبارت  antivir guard enable  را برگزینید تا تیک آن فعال شود.

avast ! internet security 6
بر روی آیکون نارنجی رنگ برنامه در کنار ساعت ویندوز کلیک راست کرده و با قرار دادن ماوس بر روی عبارت  avast!sheild contorol گزینه  permanently  را برگزینید.با کلیک بر روی دکمه yes  آنتی ویروس غیر فعال می شود. جهت فعال سازی مجدد این نرم افزار با کلیک راست بر روی آیکون برنامه ، از قسمت  avast!shields contorol  عبارت  enable all shields  را انتخاب کنید. با این کار نرم افزار مجددا فعال شده و به اسکن مداوم سیستم شما خواهد پرداخت.

Mcafee virusScan enterprise
بر روی آیکون این برنامه در کنار ساعت ویندوز کلیک راست کرده و گزینه Disable on - access scan  را انتخاب کنید. جهت فعال سازی مجدد این نرم افزار نیز با کلیک راست بر روی ایکون این برنامه عبارت  enable on - access scan  را بر گزینید.

AVG internet security 2012
جهت غیر فعال کردن این برنامه ابتدا با دوبار کلیک بر روی آیکون آن در کنار ساعت وارد صفحه اصلی AVG  شده ودر قسمت منو ها و از سربرگ  tools  روی گزینه  advanced setting  کلیک کنید. در منوی درختی شکل سمت چپ با انتخاب گزینه  resident shield  تیک کنار عبارت  enable resident shield  را برداشته و سپس ok  را انتخاب کنید. جهت فعال سازی مجدد برنامه نیز مراحل بالا را طی کرده و تیک برداشته را انتخاب کنید تا آنتی ویروس فعال شود.قلم قرآن خوان   پک ویژه رضوان 2   قلم قرآن خوان تصویری رضوان